GP Lipník nad Bečvou 2018 „Úpoláček

01.03.2018

V sobotu 27. ledna se v Lipníku nad Bečvou konal Úpoláček

Jedná se o menší turnaj, který je perfektní průpravou pro nejmenší nebo pro nezkušené bojovníky. Za náš oddíl se rozhodlo si zasoutěžit v netradičních disciplínách rovnou 8 bojovníků, převážně z naší Ninja akademie. Jen dva žluté pásy nás reprezentovalo, zbytek má zatím bílý pás s všelijakými proužky :D

Na turnaji se kromě tradičních nudlí soutěžilo v plácané po ramenou nebo v počtu kopů ve výskoku na čas. Právě v poslední jmenované disciplíně bych chtěl vyzdvihnout Matyáše Pastrňáka a hlavně Klaudii Štellnerovou. A přesto, že neměli nejvíce kopů, oba předvedli nádhernou techniku a pro mě to byli jednoznační vítězové této disciplíny. Soutěž proběhla velice rychle a dokonce se o kulturní vložku postaral černý labrador, který z venku vtrhl do tělocvičny a chtěl se se všemi přátelit.

Medaile se předávaly za celkové umístění. Tedy za součet výsledků ze všech třech disciplín. To byla škoda, protože si naši bojovníci mohli domů přinést více nějakých těch cenných kovů. I tak naše mini výprava nejela domů s prázdnou:

Sebastián Ševčík – 1. místo mezi kluky do 7 let

Matyáš Pastrňák – 1. místo mezi kluky do 9 let

Jakub Přikryl – 3. místo mezi kluky do 7 let

Vítězové dostali kromě medailí i tašky s produkty sponzorů turnaje a velký špekáčkový řetěz. Domů tak byly auta načichlé uzeninami, které rodiny Pastrňáků a Ševčíků jí ještě dnes… Pevně věřím, že příští rok nás bude ještě více a využijí tuto možnost i naši nejmenší. Takovýchhle turnajů máme bohužel velice málo. Další možnost pro naše žáky bude na Ippon cupu v Ostravě 21. dubna.

Gratuluji vítězům. Děkuji všem za úspěšnou reprezentaci oddílu a rodičům za jejich čas.

 

Kamil Šamal

Hlavní trenér  

Mezi naše
partnery
patří

Moravskoslezský kraj Český svaz Taekwon-do ITF RT Torax Karviná Ippon Zamakejsi Backfist.cz