Tréninky

Karviná

Pondělí
17.00 - 18.00 Ninja SOŠ OOM (Leonovova 1795)
18.00 - 19.00 10. - 5. kup SOŠ OOM (Leonovova 1795)
19.00 - 19.30 5. kup + SOŠ OOM (Leonovova 1795)
Středa
17.00 - 18.00 závoďák B SOŠ OOM (Leonovova 1795
18.00 - 19.00 závoďák A SOŠ OOM (Leonovova 1795
Čtvrtek
17.00 - 18.00 Ninja SOŠ OOM (Leonovova 1795)
18.00 - 19.00 8 - 12 let SOŠ OOM (Leonovova 1795)
19.00 - 19.30 13 let + SOŠ OOM (Leonovova 1795)

Ostrava-Poruba

Pondělí
16.00 - 17.00 Ninja SOŠ OOM
17.00 - 18.00 8. - 7. kup SOŠ OOM
Středa
16.00 - 17.00 10. - 9. kup SOŠ OOM
17.00 - 18.00 závoďák B SOŠ OOM
18.00 - 19.00 závoďák A SOŠ OOM
Čtvrtek
16.00 - 17.00 6. - 5. kup SOŠ OOM
17.00 - 18.00 4. - 3. kup SOŠ OOM
18.00 - 19.00 2. kup a vyšší SOŠ OOM
Pátek
15.00 - 16.00 Ninja SOŠ OOM
16.00 - 17.00 7 - 10 let SOŠ OOM
17.00 - 18.00 11 - 14 let SOŠ OOM
18.00 - 19.00 15 let + SOŠ OOM
Sobota
17.00 - 18.00 závoďák B SOŠ OOM
18.00 - 18.30 sparringy SOŠ OOM
18.30 - 19.30 závoďák A SOŠ OOM
Neděle
17.00 - 18.00 závoďák B SOŠ OOM
18.00 - 18.30 sparringy SOŠ OOM
18.30 - 19.30 závoďák A SOŠ OOM

Havířov

Úterý
18.00 - 18.50 Ninja ZŠ Moravská
18.50 - 20.00 8 let + ZŠ Moravská
Pátek
17.00 - 18.00 Ninja ZŠ Gorkého
18.00 - 19.00 8 - 13 let ZŠ Gorkého
19.00 - 19.30 14 let + ZŠ Gorkého

Vratimov a Paskov

Pondělí
17.40 - 19.10 nováčci Paskov (Pizzerie)
Úterý
16.00 - 17.00 4. kup a vyšší Vratimov (tělocvična)
17.00 - 18.00 závoďák Vratimov (tělocvična)
17.00 - 18.30 začátečníci Vratimov (herna)
Čtvrtek
18.00 - 19.30 8. - 5.kup Vratimov (tělocvična)

Bohumín

Pondělí
14.00 - 15.00 nováčci Janáčkova 715
Čtvrtek
14.00 - 15.00 nováčci Janáčkova 715

Klimkovice

Pondělí
14.15 - 15.15 nováčci Mozaika Klimkovice, Komenského 112

Vřesina

Úterý
11.50 - 12.35 žáci 1. třídy ZŠ Vřesina, Osvobození 514
Středa
14.00 - 15.00 nováčci ZŠ Vřesina, Osvobození 514
Pátek
13.00 - 14.00 zelený proužek a vyšší ZŠ Vřesina, Osvobození 514

Mezi naše
partnery
patří

Český svaz Taekwon-do ITF RT Torax Karviná Zamakejsi Ippon MaTo Design Backfist.cz